info@sinamobilya.com.tr

2016 Yılı Renkleri Neler Olacak

Prestige 227

2016 Yılı Renkleri Neler Olacak

by sinamobilya |July 3, 2015 | Blogs, Blogs special

2016 yılının iç tasarım ve dekorasyonuna ait popüler renk mavi ve tonları olacak.

Mavi renk duvar kağıdı desenleri ve duvar boyası, mavi ve tonlarında mobilya kumaşları ve dekor aksesuarları, modern iç tasarımı ve dekorasyon için harika aksan oluştururken, kendinizi oda içerisinde huzurlu ve zarif hissedersiniz.

Mavi renk, her iki cinsiyette için de uygun bir renktir. Açık mavi renk tonları, modern iç tasarıma hafiflik getirir ve özgürlük duygusu oluşturur.  Kraliyet mavisi ve koyu turkuaz mavisi renk tonları asil görünüm sağlar. Mavi renk tonları yatıştırıcı ve keyiflidir. Mavi tonlar, yeşil renkleri ve açık mor renk tonları ile iyi uyum sağlar. Mavi renk paletleri ile sıcak kırmızı, pembe ve yeşilimsi sarı renkleri ile uyumlu ve parlak renk kombinasyonları oluşturmak için turuncu tonlarında ile kombine edilebilir.

Mavi renk tonları sessiz ve dinlendirici görünümlü iç tasarım ve dekor tutarken deneme özgürlüğü sunan mükemmel renk tasarım seçimlerdir. Masmavi, lacivert ve koyu pastel, yumuşak ışık mavi pastel açık nötr renkler ve gri renk tonları ile muhteşem uyum yakalayabilirsiniz. Mavinin tüm renk tonları ferahlatıcı ve iç açıcıdır.

Açık mavi renk tonları, büyük ve küçük odalar için uygundur.  Açık mavi renk çocuk odası ve oturma odası tasarımları, banyo ve fuaye dekorasyon için mükemmel bir seçimdir.

Share this post:

2 Comments

  1. Mary Doe

    Ut eget metus eu enim mattis maximus id non tortor. Quisque scelerisque mauris sit amet diam maximus volutpat. Quisque ac lobortis turpis, sed aliquet felis. Sed pulvinar quam vestibulum felis fermentum lacinia ac at urna. Etiam ligula augue, feugiat a dolor at, tempor laoreet purus. Phasellus mollis ipsum tempus lectus lobortis consectetur.

  2. Mary Doe

    Aenean porta, orci a gravida faucibus, nisi magna rhoncus mi, eget vehicula tortor quam sed quam. Fusce quis accumsan nisi. Fusce ac eros lorem. Proin efficitur orci nec quam molestie, eu ultricies massa dictum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *